Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szempilla esett a szemembe és...

Szempilla esett a szemembe és már fáj a környéke is, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A pislogáson kívül :)

4. napja van már ez, hol gyengébb hol jobban előjön ez a fájdalom. Próbáltam kikönnyezni, de mást nem igazán tudtam még tenni.

Félek hogy komolyabb is lehet. Belül van, kiszedni sem lehetne sehogy. Gyulladás még nincs, ez a kis vacak pilla irritál.


Volt már valakinek ilyenben tapasztalata? Meddig tartott?



2017. jan. 26. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, ott majd kimossák és kapsz szemcseppet, az is lehet már nincs benne, csak begyulladt a kötőhártya a sok piszkálástól.
2017. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy kisebb fakéreg esett a szemembe, és még az is képes volt annyira hátrasodródni, hogy már nem lehetett kipislogni. Szemészetre mentem vele, ott fájdalommentesen ki tudták szedni. Mondták is, hogy még időben mentem, mert ha még jobban hátrasodródik már nem tudták volna ilyen egyszerűen kiszedni.
2017. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!