Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemkönnyezés elmulasztása?

Szemkönnyezés elmulasztása?

Figyelt kérdés
Elég sokszor, egy jó ideje a szemem elkezd könnybe lábadni , de nem könnyezni 1-2 hónapja fent áll ez a probléma ,de olyan mintha érzelmek alapján lenne például otthon vagyok nem csinálok semmit beszélgettek akkor is elkezd néha de nem olyan szembetűnő másoknak de engem már kezd idegesíteni, használtam szemcseppet, próbáltam nyugtatót hátha pszihés eredetű ,de még nem akarok orvoshoz menni hátha valami kis gyulladás vagy ilyesmi ,a szemem elégé vérágas, olyan érzés mintha nem pislognál és úgy kezd el , azt gondolom hogy idegrendszeri de már rég elkellet volna múlnia ,lehet valakinek volt hasonló ,de nem javul a helyzet megyek szemészetre !

2017. jan. 27. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a műkönnyet, száraz szemnél is lehet könnyezés, ha az sem segít, akkor irány a szemészet.
2017. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ez nem lehet idegrendszeri rendellenesség, mert akkor más tünet is jelentkezett volna ennyi idő után.

Irány a szemészet. Esetleg szarukártya lehet a háttérben;nem tudom... Nézesd meg egy szemészel.

2017. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!