Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a probléma ha egy...

Mi lehet a probléma ha egy nagyobb stresszes munka után másnap reggel iszonyatosan fáj a szemem és a szemöldök közötti részem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor csak az egész napos pihenés segít. Hiába veszek be fájdalomcsillapítót, nem hat, sőt, egy idő után már annyira fáj (az egész homlokom is), hogy hányingerem van.

Sötét szoba, alvás.

2017. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 taktikai mazsola válasza:
Nekem ez cluster fejfájásnak tűnik. Egyetértésben az előttem szólóval sötét szoba, csend, alvás javallott. Hagyományos fájdalomcsillapítók mit sem érnek rá. De van még egy dolog ami segíthet. Tiszta oxigén inhaláció. Ha megengedheted magadnak vegyél egy oxigénkoncentrátort. 15 perc oxigén az emberek ~80%-ánál megszünteti a tüneteket
2017. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönjük a hasznos válaszokat.Hála Istennek már megjavult.😃
2017. febr. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!