Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem alatti sotet, lilas...

Szem alatti sotet, lilas karikakat hogyan tuntessem el?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok de mar regebb ota kb 10-12 eves korom ota lathatoak a karikak a szemem alatt. Igazabol mindig is zavart de most a munkám miatt nap mint nap tobb emberrel is talalkozom, ilyenkor kellemetlenul erzem a karikas szemeim miatt. Ugy érzem nem jo a megjelenesem. Arra lennek kivancsi milyen megildast tudnatok javasolni (smink nem johet szoba mivel ferfi vagyok). Valamiylen kenocs esetleg ferfiaknak? Valamint meg azt hozza szeretnem tenni, hogy kb 10 eves korom ota rossz a szemem, de nem hordok szemuveget (tudom h ez nem helyes). Lehetseges h emiatt alakultak ki a karikak? Ha elkezdek hordani szemüveget/kontaktlencset lehetseges h halvanyodna/eltunne? Nem vagyok jo alvo de kb 7 oranal nem alszom kevesebbet atlagosan 7-8 orat szoktam.

2017. márc. 8. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó korrektor csodákra képes, és ha igazán jó, akkor nem látszik, ergo nem gáz pasiként sem használni.
2017. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, megvan a napi folyadékbeviteled? Ha keveset iszol attól is lehetnek sötét karikák a szemed alatt, úgy hogy, feltétlen igyál sok vizet. Vashiánytól is kialakulhatnak, nem árt egy kivizsgálás, veszíteni nem fogsz vele :). Ha ezek kizáró tényezők, akkor lehet genetika is.
2017. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A folyadek bevitellel nem lehet gond, napi 4l vizet biztosan megiszok, igaz edzek mellete de 4-5 liter lemegy egy nap :). Csaladban nem igazan van masnak iylem problemaja, nem hiszem, hogy genetika, persze elkepzelheto.
2017. márc. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!