Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rendeltünk kontaktlencsét, kb...

Rendeltünk kontaktlencsét, kb mikorra jön meg?

Figyelt kérdés

a szemészorvosom rendelt ilyen próba kontaktlencsét kedden, és azt mondta hív ha megjön, de kb mennyit kell erre várni? 1 hét?

amúgy mennyi van egy dobozban? abban a fajtában, ami alapból havi, de most csak még próba

7db??

ne írjatok agyamen válaszokat, akinek van az biztos letudja írni azt amit tud, másra nem vok kíváncsi, és helyesírási mániákusokra sem

azok versenyekre menjenek ne ide

köszönöm


2010. máj. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Most 1 pár lencsét kapsz,kb 10 munkanap.
2010. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1 pár?

nekem azt mondta az orvos, hogy kb 7-8 db lesz benne, amit kb 1 hétig hordhatok, hogy rájöjjünk, hogy jó-e

2010. máj. 14. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbalencséből 1 párat szoktak adni. Mivel az csak próba, utána visszamész és rendel belőle normálisat ha nincs semmi gondod vele.
2010. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor miért mondta az orvos, hogy többet?
2010. máj. 15. 08:35
 5/10 A kérdező kommentje:
be akart csapni?
2010. máj. 15. 08:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy akkor ez napi lencse? A haviból próbának adnak egy párat és ha jó megrendelik a 6 párat.
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jah de

bocsi

ez napi lencse, csak egy hónapra való van benne

elnézést hogy félre írtam

2010. máj. 16. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj a próba lencse az csak próba lencse.Nekem is most rendeltünk próbát egerbe.A lényeg hogy be kell mennem fel kell vennem és megnézni hogy bírom .Ha nem bírom az ott helybe kiderül .VAgyis nekem így magyarázta anyum.És akihez járuk nagyon érti a dolgát.Vagy tíz éve járunk oda és mindig sokat segített.
2010. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nekem az orvos azt mondta hogy a próba az egy hétig minden napra van egy lencsém, és úgy teszteljük

és az is profi

2010. máj. 16. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
jó oké akkor nem tudom .Nekem modnjuk hónapos lesz .De azért remélem megoldódik magától a dolog ha az én válaszom nem jó neked
2010. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!