Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » El fog múlni? Homályosan látok.

El fog múlni? Homályosan látok.

Figyelt kérdés

Kozmetikusnál voltam ma, és nagyon sokféle krémmel kezelte az arcomat.

Az egyik szememre azóta kissé homályosan látok. Már nagyon sokszor megmostam vízzel a szememet és könnyeztem is, de még mindig nem múlt el a homályos látás. Gondolom kicsit belement a krém a szemembe.

El fog múlni?


2017. jún. 23. 22:12
 1/2 anonim válasza:
58%
Nem biztos hogy attól van. Lehet hogy amúgy is romlott a szemed, csak most vetted észre. Én is így voltam vele. Annyira cseszegetett a tanárom, hogy sírtam, és utána homályosan láttam a táblát. Aztán kiderült, hogy amúgy is rossz a szemem.
2017. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De a kozmetikai kezelés miatt volt a homályos látásom. Minden kozmetikai kezelés után homályosan látok kicsit, csak máskor pár óra alatt elmúlik, de most másfél napba telt, mire elmúlt.

A szemem élessége egyébként 10 éve nem változott, rendszeresen járok szemészetre.

Szóval érzékeny a szemem a kozmetikai krémekre, nyilván ezek nem is a szembe valóak.

2017. jún. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!