Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem jo az új szemüvegem, mit...

Nem jo az új szemüvegem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A régi szemüvegem szára eltörött, ezért kellett új szemüveget csináltatnom, a látásélménnyel nem volt semmi bajom. Kiválasztottam a keretet és szóltam az eladónak, hogy a mostani alapján szeretném az újnak a dioptriáját.Bemérték és mondták, hogy a vizsgálat benne van az árban, azért csináljuk meg, mondtam hogy jó, ha ingyen van miért nem. A vizsgálat befejezésekor megkérdeztem, hogy látnak e változás és azt válaszolták, hogy az egyik cilinderem valamennyit változott, de ne aggódjak ez tök normális. Kifizettük a szemüveget és két hét alatt kész is lett. Amikor kipróbáltam a bal szememnél érdekes homályosságot éreztem, de nem szóltam, mivel azt gondoltam, hogy a megváltozott cilinder az oka, mivel 16 vagyok anyukámmal irattak alá egy olyat, hogy átvettem a szemüveget és meg vagyok vele elégedve. Napközben nem viseltem az újat, csak este tettem fel ismét kb 10 percet volt rajtam amikor nagyon elkezdett fájni a fejem így levettem és pihwntettem egy kicsit, nemrég újra kipróbáltam és

2017. jún. 28. 01:31
 1/2 A kérdező kommentje:
szinte azzonnal le kellett vennem annyira elkezdett fájni a szemem. Utána néztem ennek a cilinderes dolognak és azt találtam, hogy nem változik és ha mégis szimmetrikus a két szem cilindere. Most akkor mi van rosszul mérte be az optikus? Él vmilyen garancia abban az esetben ha anya aláírta azt a megfelel a szemüveges mondatot? A válaszokat előre is köszönöm!
2017. jún. 28. 01:36
 2/2 anonim válasza:
54%

Kene lennie a szemuvegnek garanciaja plane ugy, hogy ok csinaltak meg a vizsgalatot. Hol vettetek a szemuveget?

En azt ajanlom, hogy vidd vissza, mondd meg nekik, hogy mina problemad

2017. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!