Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ritkán szokott nekem olyan...

Saucony kérdése:

Ritkán szokott nekem olyan lenni, hogy felvillan egy fekete élénk pont majd átmegy élénk fehérbe majd eltűnik. Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Kedden volt egy nagyobb foltom, ami másnapra se tünt el,sőt még most is elő jön néha.. természetesen meg kerestem a szemészetet, ahol pupillát tágítottak, alaposan meg vizsgáltak, és meg állapították,hogy semmi bajom! Annyit mondott a Dr nő, hogy szedjek vitamint igyak sok folyadékot. És hogy lehet keringési zavar is állhat mögötte, de semmi komoly. Mint már hangsúlyoztam régebben is volt.. de akkor 2-3 óra alatt eltűnt. Most meg már kedd óta látom. leginkább, élénk fényes felületet.,és ha sűrűn pislogok.. valakinek szokott ilyen lenni? ha igen sikerült már kideríteni,hogy mitől?

2017. júl. 6. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom régen lsd-ztél vagy hasonló. Na az olyat tud, hogy lerakódik a zsírszövetben, és amikor azt lebontja a szervezet (pl.fogyás, stressz, fizikai aktivitás során), akkor a véredbe kerül a vegyület és kifejti a hatását, "flashelsz", annak ellenére is, hogy már nagyon régóta nem szedtél be semmilyen kábítószert.
2017. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kedves komentelő, soha nem éltem drogon se kávé se cigi semmi soha. de azért köszönöm.
2017. júl. 7. 05:58
 3/6 nagy gyuri válasza:
Arra gondolsz mintha pl ha bele nézel a napban ,és olyan foltokat látsz?Füled nem pattog?
2017. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen hasonló.. a fülemel nincs gond
2017. júl. 7. 10:22
 5/6 nagy gyuri válasza:
Vérnyomás,vér ellátás az agyban,keringési zavarok,ki kellene ezeket vizsgáltatnod,laborban talán meg tudnák mondani.Nekem is néha van ilyen ,hamarosan kérek be utalót én is,de pl lehet az időjárástól is ez a meleg nem tesz jót ilyen típsú bajoknak
2017. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta változott valami vagy voltál orvosnál ki derült mi ez?
2018. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!