Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A HiGeen nevű antibakteriális...

A HiGeen nevű antibakteriális folyékony szappan ugye nem okozhat gondot, ha kontaktlencsés vagyok? Mármint ha ezzel mosok kezet?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen van. Eddig sima sparos folyékonyt szappan használtam (spar budget, 199 ft, olcsó.) Arra is rá volt írva, hogy kerülje a szembe való jutást.

A Higeen-re is rá van írva, ugye, hogy szembe ne kerüljön.


Nekem csak az "antibakteriális" szóval van bajom meg a ph semlegest írja.. mármint ez jobb minőség mint a spar budget, ugye? Vagyis a sima szappanok?


Ha ezzel mosok kezet, ez ugye jobb?

Vagy rosszabb? Az antibakteriális szót nem értem.. ha kontaktlencsés vagyok, akkor ezzel nyugodtan moshatok kezet ugye -> és utána berakni a kontaktlencsét?


vagy maradjak inkább a sima dm-es (249 ft-os) szappanoknál (Isana, és társai) vagy pl. sparos olcsó, folyékony szappan?



2017. aug. 23. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármilyen szappan szembejutása kerülendő. A kisgyermekek olyankor sírni szoktak.

Remélem, a kontaktlencséket nem mosod szappanos vízzel.

2017. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!