Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem baj ha 6-7 órát szemüveg...

Nem baj ha 6-7 órát szemüveg nélkül voltam? A dioptriam 1-2 között van, és otthon hagytam a szemüvegem. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Most kicsit fáj is a szemem. Suliba mentem és otthon felejtettem a szemcsimet.

17/L



2017. szept. 13. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod belölle . Ahogy feljebb is ìrták én is hasonlóan vagyok távolra szemüveg nélkül kb semmit se látok így egyből fel tűnik ha nincs rajtam na meg közel 5 év után be rögződött hogy felkelek , nuku rendes látás szemüvrg fel aztán kezdődhet a nap . Mivel kocsival járok ìgy főlleg nem lehet otthon felejteni mert akkor ne szállok az első oszlopnak főlleg mert 18évesen eléggé sportos a stílusom vezetés terén . :D
2017. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, ez csak a szemorvosok mániája bemagyarázni, hogy szemüveg nélkül tovább romlik, meg ilyen hülyeségek, hogy szemüveggel kicsit javulni is fog. Francokat, kamu az egész. Csak azért mondják, hogy állandóan hordani kell, mert így a legkisebb a kockázat a balesetre meg mert így megóv a szemfájás miatt. A többi az kamu.


Nekem 15 éve van szemüvegem, csak vezetéshez hordom, mert ott létfontosságú, azon kívül soha, mert a munkában, magánéletben nem akadályoz a rövidlátásom, pedig -2es kell. Semennyit se romlott ez idő alatt tovább, fél éve voltam a jogsi hosszabbítás miatt kontrollon szóval nem a levegőbe beszélek...

2017. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!