Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami gond lehet a szememmel?

Valami gond lehet a szememmel?

Figyelt kérdés

Nagyon hipochonder vagyok, ezen a körülményen ront, hogy amúgy nem egészséges és a családom se az.


Az üzemorvosnál kiderült, hogy a bal szemem romlott. Pedig a szemüvegem kevesebb, mint másfél éves.


Kiskoromban végképp nem hordtam, egyetemen az összes órán hordtam és pl. mozikban, ilyen helyeken. Másfél éve pedig állandóan hordom. Távollátó, kb. -1,5 dioptria környékén mozog mindkét szemem.


Megijeszt, hogy szűk másfél év alatt romlott ennyit.

Holnap megyek orvoshoz, kb. holnap ilyenkor.


Amúgy cilinderes a bal szemem. Minden szemésznek "gondot okoz", nehezen állítják be.

Nem használom annyira, mint a jobbot, tehát bal sréhen még a jobb szememmel nézek; a látóterem nagyját a jobb szememmel nézem.

Emiatt van a cilinder?



Na mindegy...

Nyugtassatok meg, hogy holnap nem betegség, hályog, cukorbetegség, gyulladás, miegymás fog kiderülni, hanem szimplán romlott!!! :)


2017. szept. 26. 18:22
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:
Szimplán romlott. Főleg, ha sokat telefonozol.
2017. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!