Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontakt lencse velemenyek?

Kontakt lencse velemenyek?

Figyelt kérdés
18/F

2017. okt. 6. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem,10 éve viselem.Nem bántam meg,hogy nem a szemüveget választottam.:)
2017. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb mint a szemüveg!

Nem hagy foltot pl sok napozás után,

nem tesz kényelmetlenné mozgásnál...

Ja és szemüveges embereknél barna foltot hagy (karikás szem)...

2017. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szemüveg macerás, folyton tisztogatni kell mert mindentől nagyon könnyen koszolódik és úgy nem látsz normálisan (pl. ujjlenyomatos lesz, rátapad a haj, esőcsepp, por stb.). Kényelmetlen is mert ott van egy tárgy az arcodon, engem az is zavart, hogy láttam a keretet is és nyáron melegít is. Oda kell rá figyelni, hogy ne karcolódjon, sérüljön meg.

Ezzel szemben a kontaktlencse egy szuper dolog. Reggel beteszed, este kiveszed és napközben semmi gondod nincsen rá, meg sem érzed, hogy ott van a szemedben.

2017. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sokkal kényelmesebb mint a szemüveg és kevesebb a probléma vele, ahogy előttem is írták.

Na meg amióta lencsét hordok kevesebbet romlott a szemem. Amíg szemüveges voltam egy év alatt 2-3 értéket is romlott, mióta lencsém van csak egy felet.

Meg gondolom ismerős az érzés amikor hidegből meleg helységbe mész és nem látsz a párától :D Na az se hiányzik...

2017. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kontakt lencse egy idő után homályos lesz és nem elég a drioptria tehát romlik a szemem.
2017. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!