Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális ha délutánra már...

Normális ha délutánra már kényelmetlen a kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Reggel rakom fel iskola előtt fél 7kor és használok utána műkönnyet

Egész d.e. észre se veszem hogy rajtam van de d.u. mikor hazaérek a suliból (2) sűrűn zavaró érzés


Ez miért van?


Ja és havi lencsém van



2017. okt. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen lencséd van?
2017. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, én reggel beteszem és még késő este sincsen vele semmi probléma, pedig műkönnyet sem használok, de ez sok mindentől függ gondolom. Gondolom szárad és emiatt érezheted, hogy ott van, szúr. Napközben is lehet csepegtetni a szembe, de egyébként lehet, hogy érdemesebb lenne kipróbálnod egy másik lencsét és lehet, hogy az jobban beválik.
2017. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha most kezdted el pár napja használni, akkor normális de amúgy nem. Milyen márkájú lencsét használsz? Vannak olyanok amiket egy nap csak 6-8 órára lehet berakni vigyázz vele, mert nem mindig van ráírva a dobozára.
2017. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12 órás kontaktlencse
2017. okt. 11. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta használod, akkor ez nem jó, ilyenkor ki kell venni azonnal és pihentetni kell a szemed. Ennyit bír ki a szemed kontaktlencsével. Próbálkozhatsz más fajta lencsével, de nem hinném, hogy ez a gond, egy idő után azzal is így járnál. Sajnos a lencse ilyen, nem mindenkinek bírja egyformán a szeme. Én is így jártam.
2017. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!