Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kapok ingyen szemüvegtokot a...

Kapok ingyen szemüvegtokot a szemüvegrendelésemhez? (Vision Express)

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem szemüveget, illetve dioptriás napszemüveget is. Úgy rémlik, a régi szemüvegemhez ingyen adták a tokot, de az már vagy 7 éve volt, és nem Vision Expressben. Van valakinek valami tapasztalata? Illetve ha ingyen nem is, de lehet náluk venni szemüvegtokot? Mikor szemvizsgálaton voltam, meg a szemüveget rendeltem, nem láttam sehol egy tokot sem kiállítva, illetve az árlistájukon sem találtam.

2017. okt. 27. 21:09
 1/3 Szemétégető válasza:
nem minden szemüveg mellé kapsz ingyen tokot de ha nem is kapsz akkor lehet biztosan ott is venni 3000ft ig,de ezt kérdezdmeg ott akkor amikor kapod a szemüveget!
2017. okt. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, van ingyen tokuk, csak az puhatok, de arra bőven jó volt, hogy a szemüvegeket hazahozzam :) Mondjuk az ingyen tokot is kérni kellett, önmaguktól csak egy zacskóban adják :S
2017. dec. 6. 19:12
 3/3 Lázár Gergely válasza:
Én a Vision Expressben csináltattam a szemüvegemet. Én kaptam tokot a kész szemüveghez, meg törlőkendőt is. Más kérdés, hogy Hugo Boss szemüveget hordok. Bár ez Varsóban volt, mivel ott élek már lassan 4 hónapja.
2018. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!