Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért nem tudom feltölteni...

Miért nem tudom feltölteni magamat A-vitaminnal?

Figyelt kérdés
Természetes úton, táplálékkal miért nem tudok bevinni annyit a szervezetembe, hogy elég legyen ? Évek óta visszatérő problémám ez. Mint minden mással, ezzel is félre kezelnek az orvosok állandóan . Tavaly pl. szemcseppeket csöpögtettem hónapokon át a szemembe, meg géllel kenekedtem, ezt írta fel a doki.

2017. nov. 13. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, ha okosabb vagy, mint az orvos akkor mi szükséged van ránk?

Amúgy pedig ha A vitamint akarsz bevinni akkor egyél májat.

2017. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam vannak itt olyanok akik okosabbak mint az orvos, igen, és elárulja pl. hogy mit eszik iszik, hogy nem küzd vitaminhiánnyal.


Kicsit cinikus a válaszod 1-es. Tele van pancser, nem törődöm orvosokkal ez az ország, ha neked nem tűnt volna még fel. Nem véletlenül beszélgetik meg sokan itt a gyakorin is, hogy ki hányadik háziorvosnál tart, 10.-nél, 20.-nál.

2017. nov. 13. 14:51
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Egyetértek veled orvoskérdésben. Én úgy tudom, hogy sem gyümölcsökben, gabonában, állati eredetű élelmiszerekben a húsz évvel ezelőtti vitamin mennyiség töredéke található meg. Többek között a génmódosítás, külföldi import áruk, talaj, víz és levegő szennyezettség miatt. Pedig mindenképp szerves vitamin kell, de sajnos szinte lehetetlen pótolni a szervezetünkbe ezeket. Ezért kérnek az állítólagos bio dolgokért egy vagyont. Ezek szerint akkor szembetegséged van. Azzal tudlak vigasztalni, én magamat is, amit a Biblia ír, hogy nemsokára megszűnik az összes betegség.
2017. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, időnként fel fellángol ugyanazon az egy szememen valami nyavalya, mintha belement volna valami. Tavaly elküldtek szemészetre, meg sem akart vizsgálni az orvos, kezdődött azzal, mondván, hogy menjek optikushoz mert nekem szemüveg kell. xD Még én magyarázkodtam, meg kalapoltam neki, hogy igenis vizsgáljon meg. Megtörtént a vizsgálat, azt mondta, kivagyok száradva, írt fel egy rakat szemcseppet. Semmi változás, visszatért a probléma. A napokban nyúltam valamihez aminek 90% A vitamin tartalma van és úgy kitisztult a szemem, látok mint a sas.
2017. nov. 13. 16:03
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem játék az ilyen, mert akár vaksághoz is vezethet az ilyen nem törődöm barmok hozzáállása. Nem egyszer volt már részem abban, hogy félrekezeltek, félrediagnosztizáltak és egy ízben majdnem a kés alatt kötöttem ki a vérem miatt.


Kajával meg egyszerűen nem tudok bevinni sok mindent ezt már megfigyeltem. Hiába eszek karfiolt, brokkolit, krumplit, paprikát, stb-t, egyszerűen nincs a szervezetbe ezek szerint.

2017. nov. 13. 16:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Házorvossal meg nem lehet tárgyalni !, nem érdekli az ember véleménye, az, hogy te mit gondolsz, vagy mire gyanakszol, nem vagy sógor, koma, jó-barát, csókos, puncsos, akkor ellehet tolni a biciklit.
2017. nov. 13. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
A kiszáradás ellen a szemcsepp önmagában kevés. Ezért nem hat nálad sem. Normális mennyiségű folyadékot kell meginnod, hogy ez az állapot megszűnjön. Igaza van a doktornak, a szemorvos látja elsőnek, a szemben a testi kiszáradás jeleit. Sajnos te túlságosan arrogáns és durva vagy, hogy ezt elfogadd. Az A vitamin túlzott bevitele ártalmas. A vízé pedig hasznos. Nem tudsz annyit meginni, hogy megártson. Micsoda baromságokat írsz, hogy csókos, meg rokon meg barát stb, közben meg a saját ostobaságod csapdájában sínylődsz.
2017. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért nem hat mert nem is az az ember baja ! Olvass után ember az A vitamin hiánynak, csak mert az összes felsoroltat mára már produkálom !!!!
2017. nov. 13. 17:56
 9/12 A kérdező kommentje:

"Sajnos te túlságosan arrogáns és durva vagy, hogy ezt elfogadd"


Akkor hallanád az orvosokat, hogy azok mekkora egy nagy tenyeres talpas p**tok, de még nekik áll feljebb amikor valaki jól szájba kapja őket.

2017. nov. 13. 17:59
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 17:23


Te akkora ostobaságokat írsz, ittál, vagy mi ?

Mi köze van a szem kiszáradásának (könny), a testihez (vér) ?! Iszol sok vizet, akkor fog sok könnyed termelődni ? xD

2017. nov. 13. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!