Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalsági műtét után?

Kancsalsági műtét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Remélem kapok válaszokat tőletek. Van köztetek olyan akinek a gyerekét műtötték kancsalság ellen?

És utána még járnia kellett neki fúziós gyakorlatra. Nálunk is volt műtét de még néha néha ha elfárad a szeme akkor elkalandozik. Illetve meggyógyulhat ez a betegség egyáltalán? Válaszokat előre is köszönöm



2017. dec. 7. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évesen volt mütétem. Tisztán emlékszem mindenre. Ne aggódj. Egy ideig ha fárad, igen mozdulni fog még. Nekem is akaratlanul elmozdult még amíg nem erösödött. Nyugi a mütét sikeres. Max ha 4 év után sem erösödik és mindíg ez a baj akkor még elmehetsz a dokihoz h megkérdezd. Tartsd a kapcsolatot a korházzal, dokikkal. Anyu elköltözésünk után is tartotta a kapcsolatot. Csak elmondod a problémát, megvizsgáltatod a gyereked. De biztos vagyok abban, hogy jo a mütét. Sajnos én gyerekkorommban sokáig játékbol kancsalítottam. Megerösödött a szemem. vannak akik azt monndják, h nem teszi tönkre attol még a gyerek a szemét. hát ne higgy nekik. nos én közel nem láttam jol szemcsiben s azért is kancsalítottam. mert ugy jobban láttam. na jobb ha figyeled a gyereked és leszoktatod erröl. sajna anyu ezzel nem foglalkozott. ne szídd le nagyon mert akkor azzal szorakozhat h téged felhuzhat. de azért ne is hagyd!!! mond meg neki, hogy jobban erösödik a szeme, ha nem kancsalít ha azt állítja h jobban lát ha kancsalít. söt amolyan versenyre is kényszerítheted. pl: na lássuk hogy kancsalítás nélkül látsz-e. - olyan, mint amikor azt a versenyt játszák a gyerekek, hogy ki tudja tovább bent tartani a levegöt a víz alatt. Sajna az én anyám nem foglalkozott ezzel. vagy csak kiröhögött, kigunyolt. Nem szabad ezt, jol jegyezd meg.
2017. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!