Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy szemüveg?

Mennyibe kerül egy szemüveg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 2 hónapja volt a suliba ilyen általános orvosi vizsgálat, ahol megnézték a szemünket is. Na már most én a táblázat alsó sorát nem láttam és mondták, hogy menyjek és vizsgáltassam meg a szemem, mert lehet szemüveg kell. Mondtam anyumnak, mire ő hogy ,,az még nem akkora baj" (gyakran fáj a fejem is és faradok is hamar). Idén vagyok végzős, nyilván van saját pénzem kb 20.000 FT körül, de nem tudom ez elég-e a boldogsághoz. Valahányszor mondom anyunak hogy akkor mikor megyünk orvoshoz azt kapom ,,még mindig bele vagy bolondulva a témába?" . Ezért eldöntöttem hogy saját penzembol megcsináltatom, mennyibe kerül egy középkategóriás szemüveg?
2017. dec. 26. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A neten vannak ilyen kuponos oldalak (pl. bónuszbrigád), ott lehet kapni olyan optikás kuponokat, hogy komplett szemüveg látásvizsgálattal 8000 ft-tól (ha pesti vagy).

Ha csak simán bemész az optikába, ott nagyon drága. Én múltkor bementem, hogy kontaktlencse mellé csináltassak. Normál vastagságú, réteg nélküli lencse 30000 ft. Keretek pedig 30e és 70e között vannak. Én inkább hagytam az egészet :D

2017. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel anyád elég gyökér (bocs) kezdetben verjél le a konyhában pár edényt azzal, hogy nem láttam őket. Aztán botoljál el egy értékes háztartási cuccban, azonnal meg fog változnia véleménye. Egy gyerek szeme világa fontos. Egy anya hogy állhat így hozzá a saját gyereke szeme világához?
2017. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!