Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok homalyosan valamin...

Miért látok homalyosan valamint színes foltokat?

Figyelt kérdés

Mar kb 2 hete homálysoan latok mindket szememre (szemuveges vagyok). Egy hete voltunk szemeszeten visszatero fejfajassal de nem talalt semmit de amugy is szerintem a fejfajas csak a suli miatt van (stressz stb) de meg elmegyunk neurologiara meg talan MRIre.

Ma viszont olyan gyenge is voltam es amikor kimengem a teraszra akk pl minden ilyen rozsaszin volt (sotezbol ment vilagosba) amikor meg bementem akkor meg zold foltokat lattam. Ezek mitol lehetnek?

A valaszokat koszonom!!

Ja es a vervetelen csak a bilirubin volt magas semmi mas (azt mondta a doki hogy a glukoz magas ehgyomorra de meg a normal erteken belul volt)


2018. márc. 3. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Es ha fontos akkor a szemem 0.75-os
2018. márc. 3. 20:33
 2/3 anonim válasza:

Szerintem migrened van.

Nekem olyabkor faj a fejem de nagyon, egy ponton. A szemem ki akar esni es teljesen elmegy a latasom. A kozerzetem 0 es olyan vagyok mint egy előhalott. De ez nem tart 3 napnal tovabb. Ami nekem enyhiteni szokta az egy szimpla B vitamin es az algoflex-m sarga pirulaja.


A neurologus fog szerintem valaszt adni a kerdesedre.

2018. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szem homalyossag allando

A fejem meg nem faj olyan nagyon de nagyon durvan csak olyan kellemetlenul

A migren nek az a durva fejfajas?

Nem tudom:/

2018. márc. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!