Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Két napja távolítottak el...

Két napja távolítottak el cisztát az alsó szemhéjamról belülről műtéttel. Most nagyon durván be van kékülve alul, meg zöld, lila, fekete minden színű. Számítottam is rá de nem ilyen durvára? Lennt bővebben.

Figyelt kérdés
Valaki akinek volt hasonló, nem tudja, hogy mennyi idő múlva múlik el?
2010. jún. 9. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem árpáról beszélsz.Belülről vágják fel,hogy ne maradjon látható nyoma.Nekem hatszor műtötték,össze-vissza volt már mindkét szememen.Kb.egy hét mire elmúlik ez a kék monokli a szemeden.Nem kell aggódnod nem marad nyoma!
2010. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia...elősször is köszi a választ :D

igen jégárpa volt még anno...de a régi orvosom rosszul kezelte és ciszta lett belőle.

uh....szegény hatszor? :O én mostmár nagyon vigyázom a szememre, mert nem akarom, hogy még egyszer kínlódni kelljen vele, elég volt nekem 2 műtét :S

2010. jún. 10. 16:26
 3/5 anonim válasza:
Szia.nekem is volt árpám,2x is kiváltottuk rá a szemcseppet és a kenőcsöt aztán elmúlt,de nem teljesen.Most pár napja megint visszajött és már nagyobb mint volt.Mit csináljak vele?a műtét fájt?
2010. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő:

Mindenképp menj el dokihoz!Minél elöbb mész,annál nagyobb az esélye,hogy a kenőcs használni fog!Ha mégis "műteni" kell,akkor se félj.Ez ambulánsan végzik,kb.20 perc alatt megvan.Érzéstelenítéssel csinálják,így nem érzel fájdalmat.Belülről ejtenek egy kis metszést,hogy ki tudják tisztítani.Nem érzel semmit,az a kellemetlen,hogy a szemednél matatnak.Utána egy napig le van kötve a szemed,az elég zavaró.Épp ezért érdemes kisérővel dokihoz menni,mert vezetni például utána nem tudsz a kötés miatt.Másnap a doki leveszi a kötést,megnézi,hogy minden rendben van-e.Kicsit lila lesz a szemed körül,ami kb.1 hét alatt elmúlik.Ennyi,semmi nyoma nem marad!

2010. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom a kék monokliról már az első kommentemben is írtam.Inkább kétszer,mint egyszer sem. :)Szóval tényleg nem kell félni!
2010. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!