Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért szúr ennyire?

Miért szúr ennyire?

Figyelt kérdés
mikor pislogok akkorákat beszúr a szememnél hogy majdnem sírok. Lehúztam alul van valami kis fehér pötty és nem jön ki! Hiába csöpögtettem a szemembe semmi. Mostam is de semmi!! SOS VALAKI MIT LEHET CSINÁLNI?

2018. márc. 10. 20:41
 1/6 anonim válasza:
ha elég bátor vagy akk fültiszttító pálcikával (aminek a végén olyan kis vattapamacs van) próbáld meg kipiszkálni előtte mindenképp vizezed be a pálcikát. Ja jótanács: Ne szúrd ki a szemed. Nálam be szokott válni.
2018. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szemészet, ha ahhoz késő van ügyelet. Ők ki tudják szedni vagy legalábbis látni fogják hogy mi a baj.
2018. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árpa. Szemészetet látogasd meg. Szemcseppet és krémet is szoktak felírni rá.
2018. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az árpára az is jó ha kamillázom? Nagyon szúr, az eddigi válaszokat köszönöm!!!
2018. márc. 10. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Gyulladácsökkentő. Hétfőig simán kihúzod, felesleges az ügyeletre rohanni ilyennel.
2018. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!! Most csepegtettem bele ilyen tobrex szemcseppet ez elvileg erre való! Nem értem hogy mitől lett árpám. Kint voltam az udvaron és mikor bejöttem akkor kezdődött ez az egész szúrás!
2018. márc. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!