Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szememmel?

Mi lehet a szememmel?

Figyelt kérdés
Egy barna pöttyöt látok a jobb szememmel, foggalmam nincs mi lehet.

2018. ápr. 7. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a korral jár.
2018. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem riogatni akarlak de nekem 21 évesen szemfenék trombózisom volt, és fekete pöttyök látásával kezdődött a bal szememnél.

Állandóan láttam, és úgy lehet letesztelni hogy ha közelre sem látsz már akkor már előrehaladott.

Csináld a következőt:

Takard le azt a szemed amelyikkel látod a pöttyöket, és nézz nagyon közelre és távolra.

Csináld meg ezt fordítva is, most azzal a szemeddel nézelődj amivel látod a pöttyöket.


Még mindig nem megijeszteni akarlak, de ezt nagyon gyorsan kell kezelni HA szemfenék trombózisod van, aminek kicsi az esélye mert öregkori betegség, de lehetséges.

Mondom sajnos nekem is 21 évesen az lett.



Ami még lehetséges hogy valami szennyeződés ment a szemedbe.

De a legjobb ha felkeresel egy szemész orvost ha nem múlik.

2018. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaza volt az elsőnek, voltam orvosnál és tényleg a korral jár.
2018. júl. 20. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Angol neve: floaters


Nekem 33 évesen lett ilyen, kb. egyik napról a másikra... Vagy csak hirtelen vettem észre, mikor a fehér zuhanyfüggönyre bámultam. Csak fehér felületeken látom szerencsére, akkor sem mindig, úgy értem, azóta eltelt pár év, hozzászoktam, már fel sem tűnik nagyon, hogy ott van, akkor sem, ha fehér felületre nézek.

2018. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok:

Örülök, hogy "csak" ennyi a gond :)

Annak is örülök, hogy nem halogattad az orvost.

2018. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!