Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap a napba néztem pár...

Tegnap a napba néztem pár másodpercig, és azóta az egyik szememmel nem látok egy helyen élesen. Pontosabban középen, a periféria teljesen rendben van. Erről szeretnék tudni többet, többi infó a kiegészítésben?

Figyelt kérdés
Középen olyan érzés, mintha erős fénybe néznék, tehát elmósodik egy kicsit, és nehezen látok. Ezt csak akkor észlelem, ha apró, vagy távoli szöveget akarok olvasni, tehát amikor fókuszálni kell. Lehet, hogy heg keletkezett a szememben? Mindenképpen megyek hétfőn szemészetre, de jó lenne tudni, hogy kb. mire számíthatok. El fog múlni valaha is? Gyógyítható? (Látok vele, olvasni is tudok, de irtózatosan zavaró, és nehézkes is) Köszönöm előre is .
2010. jún. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

elég szerencsétlen ötlet volt belenézni a napba - de azt hiszem, ezt (mr) te is tudod...

reméljük, hogy nem tartósan károsodott a szemed.

2010. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mr=már
2010. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... De igazából megváltoztatom a kérdést: mekkora az esélye a maradandó, és mekkora az átmeneti károsodásnak, ha egy előtte teljesen egészséges, éles látó belenéz egy erős fénybe? Tudom, hogy egyénfüggő, de mégis kb.
2010. jún. 12. 20:46
 4/6 anonim válasza:
Nem valószínű hogy azért maradandó károsodást szenvedtél.
2010. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah újabb fejlemény: voltam a szemésznél, és azt mondta, hogy nem lát semmilyen károsodást, de valószínűleg begyulladt ott valami, és adott VOLTAREN ophtha cd szemcseppet. Mintha jobb lenne folyamatosan, de nem tudom biztosan
2010. jún. 15. 12:00
 6/6 anonim válasza:
na? látsz már?
2011. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!