Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemcseppet vegyek?

Milyen szemcseppet vegyek?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok, rengeteget tanulok és az utóbbi időben észrevettem hogy hamar fárad a szemem. Nem is az agyam fáradtsága miatt nem tudok tanulni, mert felfogom az anyagot, csak már kellemetlene érzés olvasni, nem komfortos, jobban kell koncentrálnom.

Arról nem beszélve hogy az egyetemen egyfolytában megy a légkondi, hazafele a buszon is, néha otthon is, vagy ha az nem akkor ventillátor működik a hőség miatt. Gyorsan kiszárad a szemem...


Milyen szemcseppet, műkönnyet vegyek?


A látásom egyébként teljesen rendben van, közelre és távolra is jól látok..



2018. máj. 7. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Visine-t használok. Van több változat is. Ha jól tudom van konkrétan fáradt szemre is. Nekem bevált.


Gyógyszertárban is tudnak tanácsot adni. Lehet, hogy van jobb/olcsóbb megoldás is.

2018. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hülyén hangzik, de próbálj gyakrabban pislogni. Ha az ember a képernyőre mered, ritkábban pislog. A gyógyszertárban segítenek, nekem régen bevált a Natural Tears szemcsepp. Érdemes tartósítószermentes szemcseppet venni, és nem szabad ezt sem túladagolni. Nem vagy allergiás? A hirtelen melegben beindultak az allergén növények is, nálunk mindenkin kijött a családban.
2018. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!