Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fájhat a szemem?

Mitől fájhat a szemem?

Figyelt kérdés

Kontaktlencsét szoktam hordani, de már több, mint egy hónapja fáj a szemem, így mostanában inkább szemüveget viselek. Eleinte piros is volt meg szúrt is, de az utóbbi két hétben már egyáltalán nem látszik rajta semmi, csak fáj. Amikor már azt hittem, hogy elmúlt, betettem a lencsét, amíg benne volt nem fájt, majd másnap újra elkezdett fájni olyannyira, hogy a lencsét se tudtam betenni. Mostanában úgy szoktam, hogy egy napra beteszem a lencsét, a következő napot kihagyom (mivel akkor fáj), majd újra beteszem. Írattam fel szemcseppet ( Vigamox), azt szoktam használni, de úgy látszik nem használ.. :(

Ez vajon mitől lehet? Sajnos a kórházban csak június végén tudják megnézni, ezért kérdezem itt, hátha tud valaki segíteni hogy mitől lehet egyáltalán.



2018. máj. 8. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, ott van a Mária utcában a szemészeti ambulancia. (8. ker) én voltam tavaly kétszer is, gyorsan sorra kerültem, és megfelelő stílusban foglalkoztak a problémámmal. Szerintem felsérthette a retinád a kontaktlencse, ha nem szeretnél fertőzést vagy komolyabb bajt, akkor még ma menj be a Mária utcába.
2018. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amig nem lát orvos addig ha yagold a kontaklencsét csak szemüveget hordj
2018. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. hülye
2018. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!