Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegtől rosszabodik a szem?

Szemüvegtől rosszabodik a szem?

Figyelt kérdés
Most van eletemben eloszor szemuvegem es mikor feltettem szédültem és furcsán láttam benne..mikor levettem akkor is szédültem és fájt a szemem
2018. máj. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem

Viszont, ha nem látsz benne és szédülsz, akkor ott valami gond van a lencsével

2018. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szokik hozzá a szemed. De ha 1 hét után is faj a szemed-fejed akk irány a szemész!
2018. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól látok benne csak félek romolhat ettől,hogy hordom mert szédülök benne
2018. máj. 15. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Szemüveg nélkül már rosszabbul fogsz látni. Ha nem viseled mindig, mert kicsi a dioptria, vagy nem akarod mindig, akkor van neki jelentősége.
2018. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

HÁT KÉPZELD NEKEM IGEN.

így-úgy adtak nekem mindenféle nagyon kitűnő minőségű lencséket. mégis égett tőle a szemem mindíg. mindíg azt mondták h az nem lehet.így- úgy ilyen meg olyan rétegek miatt jobb a látás és stb. stb. stb. nagy francokat!!!!

mindíg más szemészhez mentem lencsét venni. aztán csak sima alaplencsét vettem. ATTÓL NEM ÉGETT A SZEMEM ÉS NEM ROMLOTT A LÁTÁSOM!!!! NEKEM CSAK AZ ALAPLENCSE JÓ. és sokkal olcsóbb.

2018. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!