Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » TEARS NATURALE II szemcseppet...

TEARS NATURALE II szemcseppet próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Ez olyan mint mondjuk a Refresh, műkönnyszerű és lehet használni nyugodtan sokáig.

Vagy inkább olyan mint a Visine és csak 1-2 hétig szabad alklmazni, különben függőséget vált ki?

Én olyasmit szeretnék mint a Refersh csak annál valami jobbat, mert az a többségnek nem ad tartós javulást, nekem szinte semmi pozitívat nem adott , és az is nagyon hamar elmult...



2019. jan. 18. 16:01
 1/3 Thomas Burnt válasza:
Heló! Huzamosabb használatra is javasolt. Én ezt használom már évek óta. Csak reggel cseppentek 1-1 cseppet mindkét szemembe, mert ébredéskor száraz a szemem, és ez kitart egész napra. Van benne tartósítószer, de ártalmatlan. Egy tubus nekem kitart akár több hónapig is, ha vigyázok, hogy soha ne érjen hozzá semmi a cseppentő végéhez, illetve ne érje napfény és hő a tubust. De sajna már több, mint fél éve hiánycikk, és a legutolsó információm szerint már nem is fogják többé gyártani. Úgyhogy én is kereshetek mást.
2019. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na ebből is látszik, hogy jó cucc, mert én már fél éve nem vettem, mert annyira kevésszer is elég cseppenteni, de hát ha valami jó és nem őrült drága, akkor be kell vonni, már nem először járok én is így.. :(
2019. okt. 7. 10:16
 3/3 A kérdező kommentje:
ja melyik városban próbálkoztál?
2019. okt. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!