Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy szürke folt van a szemem...

Egy szürke folt van a szemem előtt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A napokban feltűnt, hogy a bal szememmel homályosan látok, lefogtam a jobb szememet, és akkor észrevettem, hogy egy szürke foltot látok magam előtt. Olvasni alig tudok, mert bárhová nézek, középen takarja a dolgokat ez a folt. A fejem szörnyen fáj napok óta. Szemészetre csak pénteken tudok elmenni, de lehet, hogy sorra se kerülök.

Volt már valakinek ilyen? Mennyire súlyos, elmúlik valaha? Vagy nagyon komolynak tűnik? Eléggé meg vagyok ijedve...



2019. jan. 23. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Szia ! ne aggódj üvegtesti homály. De minden képp menj szemészhez el.
2019. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem üvegtesti homály volt... csak azért írom le, hátha valaki idetéved a jövőben: azonnal el kell menni a szemészetre. Amint engem megvizsgáltak és megkérdezték a tüneteimet, az orvos meg a nővér eléggé megijedt. Csináltak egy látótér vizsgálatot, ott is le tudtam olvasni a hölgy arcáról, hogy a legrosszabbra gondol. Aztán átkültek a sürgősségire neurológiai vizsgálatra. CT-t is csináltak.

Több órás aggódás után derült ki, hogy a tüneteim egyértelműen agydaganatra utalnak, de szerencsére nem az, és az agyi vérrögöket is kizárták. Kedden be kell feküdnöm a kórházba gerinccsapolásra, mert további vizsgálatok szükségesek.

Úgyhogy bárki, aki ilyen problémára keres rá ezen az oldalon: ne halogasd, azonnal menj el orvoshoz...

2019. jan. 25. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Végülis kiderült hogy mi a baj?
2023. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2023. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!