Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehet eldönteni milyen...

Hogyan lehet eldönteni milyen szemüveg keret illik hozzám?

Figyelt kérdés

A mostani szemüvegkeretem 4 éves. Nem is tetszik már és már gyenge is, romlott a szemem ennyi idő alatt. Fiatal vagyok 18 éves. Sok embernek annyira jól tud állni egy egy szemüveg, ők hogyan tudták a tökéletesen hozzájuk passzoló keretet megtalálni?

Egy keret öltöztet szokták mondani. De én nem tudom hozzám mi illik. Van erre valami módszer? Tetszik sok keret de nem tudom nekem való-e...

Ezzel tényleg mellé lehet nyulni mert sokszor látni nem annyira jó választást is. Remélem értető.

Hol lehet amúgy ezeket felpróbálni meg így nézegetni? Budapesti vagyok, tudtok valami jó helyet ajánlani?

Neten esetleg valami weboldal ahol rengeteg féle van?

Aki szemüveget újít be hogyan dönti el ezeket?

Köszi a segítséget mindenkinek!

18/F



2019. márc. 1. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Arcforma szerint(kerek,ovális,stb.).Beütöd a google-ba milyen szemüveg illik hozzám.Kidobálja hogy milyen arcformához milyen illik.Magadtól meg meg tudod állapítani kerek-e,vagy hosszúkás a fejed.Látatlanba is a téglalap alakút,vagy szögleteset ajánlom,ne kerek legyen a szemüveg.
2019. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentedet! Eddig is sokat kutakodtam de köszönöm a tippet és a keresési segítséget! :)
2019. márc. 2. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát hívj el valakit, akinek olyan szemüvegkerete van, ami szerinted jól áll neki, és jó ízléssel választotta ki, és illik hozzá. Ha megbízhatónak találod az illetőt, és van olyan aranyos is, hogy elmegy veled; akkor az pl szerintem jó lehet.
2019. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*vagy pl akinek szerinted jó a stílusa, az ízlése. Nem is kell feltétlenül, hogy szemüveges legyen, csak pl jónak találd az ízlését; vagy legyen, amiben hasonlít az ízlése a tiédhez; de amúgy még tényleg, az is elég, hogyha csak ránézel, és jól néz ki.
2019. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, sok van akiknek tetszik a stílusa meg illik a kerete hozzá de nem tudom nekem tudna-e segíteni. Mert a baráti körömből senki sem szemüveges sajnos :( Nem szemüvegestől meg kicsit fura lenne segítséget kérni milyen szemüveget vegyek :D Szóóval ezért vagyok egy kicsit pad helyzetben. De igen, valami segítség jól jönne ha lenne...
2019. márc. 2. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Én se vagyok szemüveges; és én mondtam anyának, amikor fölpróbált párat saját magára, hogy melyik áll rajta totál idiótán, és melyik néz ki jól, vagy elviselhetően:)

(Egyébként szerintem a vékonyabb oldalúak (nemtom mi az, az a vonal, amit ráraksz a füledre) Szóval az a sáv, amiken vékonyabb, azok sokkal szebben néznek ki, mint azok az vastag fülrepakolósúak.)

2019. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem most pont ilyen vékony szárú van és hát nem tudom... 4 éve ez van már és annyira már nem tetszik :/ Pont ilyen vastagabban gondolkoztam... Meg az orrnyergen is gondolkodom, hogy ilyen legyen mint most, ami állítható vagy ami fix, a fix az szebb mert ez az állítható így kiáll és csúnya szerintem szemből, nagyon látszik. A fix meg láthatatlan.

Nem tudok semmit, hogy őszinte legyek...

2019. márc. 2. 20:51
 8/10 anonim válasza:
Szerintem látogass el olyan üzletekbe,ahol fel tudod a kereteket próbálni és van egy csomó, ilyen pl a vision express. Én is keret keresőben vagyok és ott nagy a választék.
2019. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítségedet! :)
2019. márc. 3. 19:50
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, találtál-e azóta keretet, de ha nem, ha bemész az üzletbe, és tanácstalan vagy, az eladók többsége tud segíteni a kérdésben. Jó helyen nekik is az az érdekük, hogy a vásárló elégedett legyen, például nekem a a Vision Expresznél sokat segítettek :).
2020. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!