Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért nem tűnnek el a "táskák"...

Miért nem tűnnek el a "táskák" a szemem alól?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron beálltam 3 műszakban dolgozni , nagyon megterhelő volt mert én előtte még nem éjszakáztam soha, kb. 2 hónap után nem ismertem magamra olyan leharcolt képem lett,mondjuk azelőtt is előfordult hogy enyhén megduzzadt az alsó szemhéjam de pár nap után eltűnt a puffadás,az éjszakázás a gyárban meg a sok kávé miatt nézek így ki amit megittam hogy ne aludjak el állva már éjjel kettőkor, egy elég veszélyes gépen kellett gályáznom ami ha nem figyeltem volna levághatta volna pár ujjamat egy pillanat alatt, otthagytam azt a gyárat 5 hónap után most egy műszakban dolgozom a kávéról is lemondtam csak fél liter kólát iszom naponta hogy azért legyen bennem valami de a táskák a szemeim alatt alig lettek kisebbek sokkal idősebbnek nézek ki tőlük ami nagyon idegesít, a sófogyasztásról is lemondtam hátha attól vannak de nem vált be ez sem, ha nem eszem este 6 után akkor valamivel kisebbek lesznek másnapra de alig észrevehetően, krumpli, a jeges kanál meg a többi házi praktika nekem nem használnak, fogalmam sincs hogy mit tegyek hogy eltűnjenek, nem iszom alkoholt és nem dohányzom és mégis reggelente úgy nézek ki mint egy kemény alkoholista. Tud valaki valami gyógymódot, akármit amivel meg lehet szabadulni ezektől a ronda táskáktól?

37/f



2019. márc. 14. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg a folyadékbeviteledet szabályozni. Ne csak kólát még egyéb dolgokat igyál, hanem csakis vizet. Napi 1-2 litert meg kelllene innod. Szerintem ez segíteni fog, de ez hosszabb távon fog kialakulni, azonnali hatása szinte semminek nincs. Esetleg korrektorral tudod eltüntetni, de az átmeneti ugye. Víz a legfontosabb.
2019. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!