Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik a szememmel?

Mi történik a szememmel?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben kezdtem el látni lebegő foltokat, ebből van egy erősebb ami eléggé zavar mert sötétebb helyeken is látom. A szemész mondta, hogy üvegtesti homály, vagy eltűnik vagy nem. Rövidláto vagyok kb 3 év -1.00 és 1.50. Viszont amióta vannak ezek a homályok nagyon sokszor fáradt a szemem és érzékeny a fényre. Mi történhetett?:O 21/F vagyok még csak, tavaly ilyenkor nem voltak ilyen foltjaim és szemérzékenységem...

2019. ápr. 3. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok embernek vannak ilyen tünetei, mivel voltál szemészeten, biztosan nincs komolyabb gond. Sajnos ezt meg kell szokni, nem szabad odafigyelni rá, mert akkor jobban érzed, utcán kell a napszemüveg, akkor nem olyan zavaró.
2019. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!