Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Képtelen vagyok alkalmazni a...

Képtelen vagyok alkalmazni a szemkenőcsöt, nincs valami tippetek, mégis hogyan nyomhatnám bele a szemembe?

Figyelt kérdés
A szemcseppel is hadilábon állok, de azt még úgy-ahogy sikerül becseppenteni, viszont a kenőcsöt képtelen vagyok belenyomni.
2010. júl. 5. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem a kenőcs mindig könnyebb volt. A szemcsepptől féltem és elrántottam a fejem, mellé folyt stb.


A legtöbb kenőcsöt egyszerűen lehet alkalmazni.

Egyik kezeddel lehúzod a szemed és egyszerűen belenyomod egy csíkban.

Elkezded belül (vagy kívül, mindegy) és fokozatosan húzod az ellenkező irányba majd becsukod a szemed és úgy pislogsz, csukott szemmel. Esetleg késsel kicsit masszírozni majd kinyitod és pislogsz 2-3t.


Ja és én először leraktam az asztalra egy állványos tükröt és úgy csináltam, lekönyököltem elé.

Most már a rendes fürdőszobai tükör elé állok és kész.


Mást nem nagyon lehet mondani... pontosan mivel van problémád?

Ha félsz vagy nem tudod hogyan közelíts a szemedhez azzal nem sokat lehet tenni. Próbálgatni kell, erőt venni magadon és belekezdeni.

2010. júl. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az a baj, hogy ahogy közelítek a szememhez összeszorítom azt.

2010. júl. 5. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor csend, nyugalom és nagy levegő....


Eleinte én se bírtam csak ha vagy 5 percig mély lélegzeteket vettem és rákészültem :D


De azóta talán már sikerült is megoldanod a problémát.

2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!