Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felnőtt tompalátóként segíthet...

Felnőtt tompalátóként segíthet ez a Lazy Eye Blocks 3D tetris játék? Szerintetek romolhat tőle a jó szem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=I0U1P3n7qWI

26 vagyok, bal szemre tompalátó és a másikat (ami rövidlátó volt) már korábban megműttettem, de szeretném, hogy a jövőben a tompalátó szemem is végre megjavuljon. Így jött képbe a Lazy Eye Blocks tetris játék. Akinek ismeretlen röviden összefoglalom: egy 3D-s szemüveggel a két szem külön látja a lehulló és leérkezett alakzatokat így a két szemnek összehangolva kell működnie. Tudom, hogy ritka betegség az amblyopia, de hátha van itt sorstárs akár konkrét tapasztalattal. Nem tudom, hogy a fenti módszer működhet-e vagy esetleg még az ép szemem is romolhat tőle nulla pozitív eredmény mellett. Ha valakinek van róla infója szívesen várom.



2019. ápr. 11. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A látóidegek nem fognak felnőtt korban kifejlődni.
2019. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: De árthat a még jó szememnek? Mert ha nem akkor azért próbálkozom vele. Nem véletlen, hogy tudományos körökben is tesztelik ezt a módszert. Ha tökéletes nem is lehet a szemem, de hátha minimálisan tud javulni még akár csak a térlátásom is.
2019. ápr. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!