Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miert fajhat a szemem?

Miert fajhat a szemem?

Figyelt kérdés
Szoval, amikor tv-t nezek, telefonozok, vagy gepezek vagy akar ha csak sokaig nezek egyenesen vagy folfele, elkezd fajni a szemem rovid idon belul es nem tudom nyitva tartani. Es ez mar kb egy honapja tart. Voltunk ket orvosnal is, egyik se tudja mi lehet a baj es mar nagyon meg vagyok ijedvd hogy nem fog elmulni ez vagy mi lesz. A kerdes igazabol az lenne, hogy egyedul vagyok ezekkel a tunetekkel, vagy volt mar masnak is ilyen? Ha igen irhatna priviben:(
2019. ápr. 15. 09:19
 1/4 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen és nekem attól elmúlt hogy messzebről ketdtem el nézni a tv t telefont és a tőbbi ilyen kütyüt

Illetve lejjebb vettem a fényerejüket mivel ekég káros az a kék fény amit kibocsájtanak



Ha nem múkik keressetek valamilyn szakorvost ezzel a

2019. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

#1ezzel a témával kapcsolatban


Bocsi ez lemaradt a végéről😅

2019. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Megaisten válasza:
Ne nézz sok szex filmet..... :D :D
2019. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha valamit közelről nézel, akkor a szemed izmai összehúzódnak, minél tovább van ilyen állapotban, annál jobban fáj és ronthat is a látásodon egy idő után. ezért van az, hogy ha például az orrod hegyét nézed úgy, hogy ráfókuszolj, és utána hirtelen előrenézel, akkor homályos minden, mert idő kell neki, hogy a szemizmod megint "elernyedjen". ezt 2 hónappal ezelőtt mondta a szemészem
2019. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!