Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet műteni a szememet, ha...

Lehet műteni a szememet, ha 2,75-ös a dioptriám?

Figyelt kérdés
Meg akarom műteni,mert így nagyon ronda vagyok,mármint ezzel a szemüveggel. 17 éves vagyok.
2019. ápr. 23. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

18 alatt nem. Utána is csak akkor, ha műthető a szemed (ezt hosszas vizsgálatokkal tudják kideríteni) és jó ideje nem romlott a szemed.

Keresd a Sasszem klinikát, egyeztess időpontot egy szemvizsgálatra és ott majd elmagyarázzák, amit tudnod kell.

Addig meg válassz egy olyan keretet, ami tetszik.

2019. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse
2019. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz 22-23-nak is az a 18. Amíg nő a fej és ezért változik a szemgolyó alakja is.
2019. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van az a pénz, amiért megműtik akkor is a szemedet, ha 22-23 év alatt vagy, és nem állt meg a szemed a romlàsban. Csak számítani kell a visszaromlàsra, de azt hiszem, hogy jár minden műtéthez "garancia", szóval még tudnak "csiszolni" utána is.

Nekem 22-23 év már nagyon késő lenne, szén szemem már rossz, ezzel nem mehetek a választott egyetemre, a választott szakra, meg fogom műttetni, nem fogok csak azért lemondani az álmaimról, mert szar a szemem.

2020. dec. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!