Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotért kivitelével - a...

Az Ofotért kivitelével - a többi optika miért nem veszi komolyan az ilyen "20 év feletti -0,5Dioptriás" vevőket?

Figyelt kérdés

Szóval szemészeten felírtak egy -0,5 Dioptriás szemüveget.....gondoltam bemegyek az Optic World-be, mert azt hallottam hogy ők eredeti jó minőségű Hoya lencsés szemüvegeket árulnak. Be is mentem hozzájuk, el mondtam mi a helyzet, de olyan nagyon lenézőek voltak velem. Amúgy válaszoltak a kérdéseimre, de az egyik eladó csaj szemében (akin volt vagy -3 -4 dioptriás szemüveg), láttam a nézéséből hogy azt gondolja: "Minek neked ilyen gyenge dioptriára szemüveg?"...persze nem mondta ki, de láttam a szemébe. Nem voltak szimpatikusak, az már egyszer biztos, tovább is álltam.


Jártam más kisebb optikákba is nézelődni, de ott se nagyon vettek komolyan.


Ofotértbe viszont rögtön segítőkészek voltak velem, miután ki is választottam a szemüvegkeretet , utána ott is megvizsgálták a szemem (mert ugye csak a saját látásvizsgálatának eredményére vállal garanciát az Ofotért)....és az optomeristájuk szerint az a -0,5 Dioptria túl gyenge lett volna nekem, ezért -0,75 Dioptriára növelte, persze megmutatta mindkettőt milyen, és én is úgy éreztem a -0,75 jobb.


Utána mondtam nekik ez a kékfényszűrős dolog nagyon tetszik, igen mondta nekik is bejön......meg persze még dioptriás napszemüveget is ajánlottak nekem (de azért azt mondtam hogy átgondolom). Lényeg hogy náluk vettem meg életem első szemüvegét.


Ofotértbe valódi vevőként bántak velem, és ez nagyon tetszik nekem.


25/F


2019. máj. 7. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eladó csajnak lényegében igaza volt, mert nem a szemüvegre kell törekedni, hanem a szemtréningre és a szemmesszázsra, amely visszaállítja a szem működését.
2019. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert -0,5-ön többet árt, mint használ.
2019. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem hidd el, zavar.....és így amúgy is -0,75-ös lesz.


Az ilyen szemtornába meg nem hiszek.

2019. máj. 7. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd az is zavarni fog, amikor leveszed és rosszabb lesz, mint jelenleg.
2019. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szemtorna nem hit kérdése, hanem bizonyított tény.

Nekem is és egy csomó ismerősömnek bevált, javított a látásukon, illetve megakadályozta a további romlást.

Én már 5 éve csinálom napi rendszereséggel és a -0,25ös dioptriám semmit nem romlott

2019. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó : ez nem jelent semmit. Én csak a szemüveget hordtam, és 15 évig nem változott a szemem. 4 éve leraktam, de úgy érzem újra szükségem lesz rá. Felpróbáltam a régi szemüvegem, és többet javított most, mint annak idején, szóval a napokban megyek a szemorvoshoz.
2019. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!