Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg készítés ára kb?

Szemüveg készítés ára kb?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Csináltatott mostanában valaki szemcsit?

Milyen árral érdemes kalkulálni?

Tudom függ sok mindentől...de mi az úgymond arany középút árban kb?


Köszi aki ír:)



2019. máj. 10. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én februárban csináltattam az Ofotértben, minuszos alacsony dioptriás lencsével 45.000 Ft volt. De ebben benne van egy 5000 Ft-os garancia, illetve drágább keretet választottam, tehát olyan 30.000 Ft-ból is ki lehett volna hozni. Az elözö szemüvegem 25.000 Ft volt, de az egy kisebb optikában lett csináltatva 2015-ben.
2019. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bónusz brigadon egy csomó van 10-12-15 ezerért simán csinálnak.


Amúgy meg marhára nem értem a kérdést ! Ha olyat szeretnél ami tetszik és van pénzed akkor mindegy.

Ha nincs pénzed akkor meg úgyis olyat veszel amire futja...

2019. máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló. Köszönöm szépen az infót. Nekem egy "picit" többe került,mert komplikáltabb a szemem...


Tisztelt második válaszoló. Szimplán csak érdeklődtem..nem a csípős,oda nem illő megjegyzésekért kérdeztem... köszönöm neked is.

2019. máj. 11. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

De pontosan ez a válasz illik ide, az ilyen minőségű kérdésekhez. Igy hogy megirod hogy neked komplikaltabb a szemed még értelmetlenebb a kérdés.


Ha pedig "picit" több pénzed van mint 45e ft egy szemüvegre, illetve a komplikáltság miatt mindenképp kell, akkor olyat veszel, mindegy mennyibe kerül....

2019. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!