Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüveget lenne...

Milyen szemüveget lenne érdemes nyárra, hitelre megvenni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnánk, hogy mégis mi a plcsára gondolsz, napszemüvegre, vagy dioptriásra, ha dioptriás, akkor söötétedjen-e, egyáltalán lány vagy, vagy fiú, milyen az ízlésed, mennyi pénzben gondolkodsz... mik az elvárásaid, valami... márkát értesz ez alatt, vagy mit... a lényeg, hogy kérdeztél.
2019. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Hitelre szemüveget?

Mi?

2019. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részletfizetésre van szemüveg. Szerintem erről van itt szó. Ez Magyarország megoldása arra, hogy aranyáron van a szemüveg, ami nékülözhetetlen a jóemberek mindennapi életéhez. 93ezret csengettem ki egy dioptriás szemüvegért az ősszel. Egy havi fizetésbe kerül, és erre nem a fizukat emelik, vagy a rákos szemüveget árazzák le, hanem részletfizetési lehetőséget nyújtanak.
2019. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan csodalatos helyzetben vagyok, hogy muteni nem hajlandok, egy szuletesi "hiba" miatt pedig fel evente cserelhetek szemuveget :) neha sokat javul neha sokat romlik egyszer a jobb egyszer a bal a lenyeg SOSE LATOK JOL MEG SZEMUVEGGEL SEM 😪 persze elmeny fel evente 60 minusz, de ahogy latom valaki nem uszta meg ennyivel....

nem reszletfizetes kene ide hanem ingyen lencse. Aztan fizesse ki mindenki a keretet maganak amilyet valaszt....

2019. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!