Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol méressem be, milyen...

Hol méressem be, milyen kontaktlencse kell?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éve hordok kontaktlencsét, de csak akkor mérettem be és próbáltam, mikor először kaptam. Azóta romlott többször a szemem, de csak a szemüvegem lencséjét nézettem meg, a Vision-ben aki vizsgált, azt mondta, a kontaktlencsém legyen negyed dioptriával gyengébb, mint a szemüveglencsém.


Igazából nincs panaszom, csak biztos akarok lenni, hogy jó lencsét hordok-e. SZTK-ban nem tudom, csinálnak-e ilyet, valahogy nem tudom elképzelni, hogy próbalencsét adnak. Egyéb optikában meg nem akarom, hogy rám sózzák drágán, ami online olcsóbb.


Ti hova jártok lencsét méretni?


2019. júl. 12. 11:32
 1/2 Mr.Q77 ***** válasza:

Mi a baj a Vision expressel?

Ott rögtön bemérik, helyben megtudod venni rendelni. Adnak próbalencsét is. Sokszor vannak akciók.


Én mindig náluk rendelek 6 havi adagot és mindig meg is nézetem egyben a szemem is.


Ha csak sima dioptriás lencse kell lehet megéri online is rendelni, de nekem van belső tengely ferdülés is (tórikus lencse kell az egyik szememnek) nekem egyszerűbb náluk megrendelni.

2019. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Coopervision vagy az acuvee honlapján fent vannak, melyik orvosi rendelők ill optikák adják a próbalencséiket
2019. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!