Egészség - Válasz nélküli kérdések

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Conisatio/LEEP műtét tapasztalatok, okok?

Sziasztok! Érdekelne, kinek miért, illetve milyen tapasztalatokkal volt már méhszájseb miatti műtétje. Hatásos, vagy újból megjelent valakinél? Köszönöm a válaszaitokat!

Nők egészsége
0
Elektromos cigarettát hol lehetne eladni?

Joyetech eGo AIO. Szüleimnek nem kell, haveromnak már elajándékoztam egy Eleafet, így ezt odaadni sem tudom senkinek. FB marketplacen nem lehet dohányzási eszközöket árulni.

Dohányzás
0
Anafranil mellett normális‑e ilyen erős izzadás és kipirulás, és mivel lehet ezt a mellékhatást csökkenteni?

Korábban Anafranilt szedtem(sokáig)ami hangulatban nagyon bevált,ocdre is,de erős izzadást és kipirulást okozott. Ezután jött a Rexetin, amitől rosszul voltam, majd most a Fevarin, de ennél sem érzem, hogy jó irányba menne: nincs motivációm, ingerlékenyebb vagyok, és...

Mentális egészség
0
Nehéz volt elhagyni a Cymbaltát/Dulseviat?

Akik sikeresen elhagyták az antidepresszánst , meddig tapasztaltak elvonási tüneteket? Tudom ez egyéni, de én 2 hete hagytam el a Dulseviat (ugyanaz, mint a Cymbalta) és szörnyen rosszul alszom miatta. Vissza is jöttem a szorongással kapcsolatos tünetek. Ki hogyan...

Mentális egészség
0
Minoxidil vélemények?

Mennyire biztonságos, nem a kapszulás meg egyéb formákra gondolok, csak valami olyan amit a fejbőrön tudok alkalmazni. Akinek van benne tapasztalata kérem írja meg. Régebben elkezdett ritkulni a hajam talán a góc miatt is lehet, mert a családban nem jellemző ez, az...

Egyéb kérdések
0
Pszichológus ajánló Budapeste 50 feletti embernek - családi trauma/szorongás?

Tud bárki pszichológust ajánlani idősebb - 50-60 körüli felnőttnek? A fókusz családi/gyerekkori traumák, önképzavar, stressz, evészavar

Mentális egészség
0
Ugye nem lesz ebből baj?

4 napja volt szürkeályog műtét. Tudom, hogy tilos, de ajnos ma véletlen kicsit megdörzsöltem a műtött szemem külső sarkát. Azóta enyhe szúrást érzek. Ugye nem lehe ebből fertőzés? Szigorúan tartom az összes előírást.

Szemproblémák
0
Van itt még valaki rajtam kívül aki erős pozitív érzelem hatására tüsszent egyet?

Utána néztem ez egy ritkább dolog, pár 100 emberből csak 1-nél fordul elő. Ugyanúgy kell elképzelni ahogy a szomorúság beindítja a könnycsatornát és arc izmokat, csak itt a pozitív érzelmek váltják ki nálam a tüsszentést.

Egyéb kérdések
0
Blue Lotus 200:1 Kivonat? Kék Lótusz 200:1 Kivonat?

Valaki próbálta már ? Mennyit kell fogyasztani belőle ?

Mentális egészség
0
Elektromos fogkefe oral-b?

sziasztok mennyire ajánljátok az Oral-B-nek a Vitality Pro fogkeféjét? Előre is köszi a válaszokat.

Fogak, szájápolás
0
Valaki hasznalt mar Shilajit Honeyt?

Ha igen mik a hatasai,pozitiv es negativ jelleggel is

Egyéb kérdések
0
Aquiris kontaktlencséről vélemények?

A lencsek.hu-n hirdetik, rendeltem is belőle, de vannak fenntartásaim. A weboldalukon (aquiris.hu) nagyon kevés információ van, kb csak reklám szintű, de konkrét adat (pl. Dk/t) nagyon kevés. A doboz elég "gagyi" hatást kelt, a matricával van ráragasztva a márka. Ezt...

Szemproblémák
0
LXR Vas retardot aki szedte mi a tapasztalat? Van erős mellékhatása?

Azért érdekel mert legutóbb a Sideralt próbáltam és rosszulettem tőle. Az LXR vas retardot neurológusom ajánlotta. De azért érdekelne mik a tapasztalatok, hátha valaki szedte már és jó?

Immunrendszer, fertőzések
0
Készítettek a hátsó 7-es fogamra egy betétet, overlayt, de az a baj, hogy beharapom az arcomat. Mit lehet ezzel tenni?

A fogam külső oldala sokkal alacsonyabb, mint volt, és be tud csúszni a két fogam közé az arcom nyálkahártyája. A betét anyaga kompozit, lehet ezt kitoldani, hogy magasabb legyen a fogam bukkális oldala? Meg is néztem, simán be tudok tolni a külső részre egy vékonyabb...

Fogak, szájápolás
0
Szerintetek Thuróczy Bertalannak sikerülni fog az, hogy 120 évig éljen?

Van itt olyan aki ismeri személyesen?

Egyéb kérdések
0
Hol tudok eredeti crest csikokat venni ?

Emagrol rendeltem sajnos hamisitvany volt ,semmit sem segitett :/

Fogak, szájápolás
0
Szerintetek ez lehet lyme kór vagy milyen irányba lenne érdemes elindulni?

Kb egy éve napi szinten szédelgek, nem forgó, inkább bozonytalanság érzet van. Vannak rosszabb és jobb napok. A rosszabb napokon dolgozni sem tudok. Éjszaka szoktam izzadni, napközben sem ritka, ezt betudják a szorongásnak-stressznek. Van még ez mellett...

Egyéb kérdések
0
A leleteim szerint már nincs gomba, sem bacilus, a fehérvérsejt szám magas, és a flóra 4,7-es tartományú. Lactinelle helyreállítót kell használnom....

Elvileg szerdán érne véget a kúra, 7 napra írta fel a doktornő. Előtte közvetlenül Macmiror Komplexet használtam, 6 estén át hüvelybe, amit szintén ő írt fel. A kúra megkezdése előtt vett mintát is, és már ott a vizsgálatnál mondta, hogy 4,7 a Ph, a leleteken pedig...

Nők egészsége
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!