Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagy videómánia fan vagyok és arra gondoltam hogy szeretnék egy videómániás pólót, csak sajnos sehol sem találok és az oldal sincs ahol lehetne rendelni. Ha esetleg valaki tud valamit hogy hogy lehetne szerezni az írjon. Előre is köszönöm!
2019. okt. 31. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs fent sehol neten, akkor sajnos sehol.
2019. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a videók alatt nincs link ahonnan vásárolni lehetne, akkor nem hinném, hogy lehet kapni.

(Például Isti csatornáján vannak linkek a vásárláshoz)

Egyébként azt tudom javasolni, hogy vasaltass polót. Pár ezer forint és olyan lesz amilyenre szeretnéd. Te magad is meg tudod csináltatni.

(Nem tudom, hogy ezt jól írtam e, hogy polót vasaltatni, de szerintem értitek mire gondolok :D)

2019. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a segítséget. A póló csináltatás eszembe se jutott😅 köszönöm a tippet!
2019. nov. 1. 09:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!