Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átlagemberként az alibaba.com-...

Átlagemberként az alibaba.com-on lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Minap nézelődtem és láttam hogy elég sok helyen az van kiírva hogy min order 1, és elgondolkodtatott a dolog hogy ezek szerint nem csak céges háttérrel lehet rendelni onnan?
2020. jan. 4. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem kell hozzá céges háttér.
2020. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az szuper, esetleg arról lehet tudni valamit hogy a szállítási költség miként alakulhat? Gondolom itt nincs ingyenes hajóztatás.
2020. jan. 4. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már nem egy esetben.

A rendeléskor kiderül a szállítási indormáció. Ne lepődj meg, ha pl a Hongkong-i kikötőben átvétellel kínálják a terméket.

Én többnyire termékmintát szoktam kérni, ha pl. máshol nem elérhető termékről van szó, ezt el is postázzák rendszerint, még nem volt gondom vele. Természetesen magánszemély vagyok és magáncélra rendelgetek.

2020. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fúh megnéztem mi mennyi az okés egész olcsó minden,aztán leesett,nagy a szállítási költség a legtöbb terméknél.


Egyébként a termékminta kérése az miképpen megy?Van erre külön kitöltendő űrlap vagy csak írni kell az eladónak?

2020. jan. 5. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!