Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó érzés lepontozni a másikat?

Jó érzés lepontozni a másikat?

Figyelt kérdés
De most komolyan, mi a g*ci jó abban, hogy lepontozok valakit? Vagy felpontozok, vagy otthagyom más válaszát a pics*ba, de nem pontozom le. Ezzel csak én vagyok így?...
2010. júl. 22. 12:43
 1/1 haggyámán ***** válasza:
55%

Szerinted ha valaki megkérdez egy teljesen értelmes kérdést, hogy ez meg az van a barátaival, vagy kiközösítik, estébé, akkor gondolom nem olyan választ vár, hogy "terhes vagy", "medvedisznóember vagy" és társaik.

Én csak a teljesen értelmetlen, rosszakaró válaszokat szoktam lepontozni, akik valójában megérdemlik, akik nem vicc kedvéért írnak hülyeséget, hanem mert ezzel elégítik ki, hogy szemétkedhetnek másokkal.

Viszont annak a semleges kéznek valóban semmi értelme sincs, egy válasz vagy hasznos, vagy nem.

2010. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!