Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A név kötelez? Mennyire...

A név kötelez? Mennyire befolyásolja életünket a nevünk? (nem akarok neveket írni, hogy nehogy valakit megsértsek)

Figyelt kérdés
Nem mindenféle számmisztikára gondolok, hanem pl. olyanra, hogy van 4 ugyanolyan (kersztnevű) ismerősöm, és egymástól függetlenül tök tutyimutyik, papucsok. Egy másik nevü több ismrősöm mindegyike matek mániás, egy következő "csoport" jogot tanul, vagy ott végzett. És NEM ismerik egymást.
2010. júl. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet benne valami. Itt olvasgathatsz erről: [link] csak alább válaszd ki, hogy férfi, vagy női nevek kellenek-e. Rám nagyjából igaz, amit a neveimről írtak (két keresztnevem van), és a legjobb barátnőmnek is valamennyire stimmel a sajátja :3
2010. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán hiszek az ilyesmiben, de megnéztem azt amit az első válaszoló belinkelt, elolvastam mit írnak a nevemről, és szóról szóra igaz... Meglepett :O
2010. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én beírom ezt a linket, és könyvet ajánl, meg ha rákattintok valamire, akkor más oldalakra küld, meg mindenféle tesztet töltsek ki, a végén meg emelt díjas sms-ben, majd elküldik a választ, stb. Nektek hogy sikerül?
2010. júl. 26. 11:33
 4/5 anonim válasza:
Az az érdekes, hogy megnéztem három különböző nevet Erika, Adrienn, Réka a barátnőim neve és érdekes hogy mind a háromra egy egy mondat eltéréssel ugyanazt írták szerintem nem igaz így. De azt elhiszem hogy a névnek a jelentése "pl:újjászületett, háború, kedves" ezek igazak ahogy tapasztaltam, és előttünk már több ezer évvel a zsidó kultúrában beszélő neveket adtak a gyerekeknek és a Biblia alapján teljesen illet rájuk Jákób :csaló, Nádáb: Bolond, Abigail: az Attya öröme, Sára:hercegnő Jézus:megváltó, messiás stb
2010. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azta, ez nagyon igaz rám. amit az első hozzászóló linkelt, az nagyon jó *.*

[link]

mennyire igaz rám :D

2010. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!