Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből kifolyólag utálhattam...

Miből kifolyólag utálhattam meg az angol nyelvet?

Figyelt kérdés

Már 6 éve tanulom iskolai keretek között ezt a nyelvet és valamiért nagyon gyűlölöm és az elnyomás jelképének tartom.

A nyelvtana is teljesen logikátlan. Mellé minimum kétszer meg is akartak buktatni belőle.


Sokkal jobb volt amikor itt voltak az oroszok ... Akkor legalább egy sokkal szebb nyelvet lehetett tanulni.


2010. júl. 25. 22:59
 1/7 anonim válasza:
Idióta vagy, az angol nagyon jó nyelv, szerintem nagyon egyszerű elsajátítani aki ezt a nyelvet nem tudja megtanulni pedig lehetősége van rá akkor az csak a lustaság miatt van, Az oroszok meg bekaphatják.
2010. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%

2 ok miat lehet,hogy meg utáltad.


1.Hülye vagy nyelvi dolgokból és gyűlőlőd ön magadat emiat de még ezt az érzést szégény ilogikátlan angol nyelvre tereled.

2.Erőltetik.


U.i:Az orosz nem szép öszintén hanem:A Magyar a Spanyol és az Olasz nyelvet tartják szépnek.

2010. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán hülye a tanárod. De mivel azt írtad meg akartak buktatni, akkor úgy látom te sem igyekszel tanulni. Ha nem tanulod és rossz jegyet kapsz, persze h utálod. Ilyen egyszerű. Egyébként az angol nyelv totál könnyű ráadásul nagyon szép. Ha ezt a nyelvet nem tudod, akkor elég nehezen kapsz majd munkát. Legalábbis külföldön, de már lassan Magyarországon is kell az idegen nyelv.
2010. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Állandóan igyekeztem, de hiába...
2010. júl. 25. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz módszerrel, rossz tanárral tanulsz. Javaslom a Patronában működő nyelviskolát; mind angolból, mint németből jó tapasztalataim vannak. Igaz, az angol elég szabálytalan, de sajnos ez a világnyelv, nélküle semmire sem mehetsz még itthon sem. Sajnos.
2010. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kell, azért kérdeztem meg, hogy miért utálhatom.


Amúgy a volt fizikatanárom itthon valamiért nagyon is megvan angol nélkül, az ő orosz tudásával.

2010. júl. 28. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg saját magad otthon nem kezdesz el tanulni valamit, addig az iskolában hiába tanítják neked évekig.

Nekem németet tanítottak 6-8 évig, és alig tudok valamit! Nem is tetszik ez a nyelv és ezért utáltam is tanulni.


Angolt csak kb 2 kettő éve kezdtem el, tetszett és szerintem nagyon logikus nyelv. Ma már van egy középfokú nyelvvizsgám belőle, most készülök a felsőfokra.


Nem azért mert ilyen jól tanították az iskolában, hanem mert magam nekiálltam tanulni, netről is meg különböző könyvekből.


Ha akarnám, a német is menne. Minden az agyban dől el...

2010. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!