Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 év alatt az esztétikai...

18 év alatt az esztétikai fogászat ugyanannyiba kerül mintha nagykorú lennék?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 04:05
 1/2 anonim válasza:
nem, sokkal olcsóbb!!!
2011. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem egy ismerős fogorvosnő ajánlotta fel, hogy 16 000 Ft-ért csinálja meg a fogaimat legelöl (4 db), amik elöl 13 éves koromban összetorlódtak.

Akkor nem engedték a szüleim, de ma már csak 150 000 Ft-ért tudja megcsinálni ANYAGÁRON! tehát neki, meg az asszisztensének nincsen belőle haszna. Nagyon szenvedek miatta, nem tudok mosolyogni, kihatással van a személyiségemre, emberi kapcsolataimra. Nekem úgy vannak összetorlódva, hogy nem használ fogszabályzó (legalábbis ezt mondta egy másik fogorvos). Ha van lehetőséged, inkább fogszabályzót használj, mert az esztétikai fogpótlás hiába szép, csak dísz, nem haraphatnál többet pl. almába, napi 4-5 alkalommal kell fogat mosni, és nem örökre szól, pár évente cserélni kell. Legalábbis nekem ezt mondták. Ennek ellenére évek óta erre várok, de mindig kell valami másra a pénz.

2011. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!