Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A media markt-os K-pop albumok...

A media markt-os K-pop albumok official-ok?

Figyelt kérdés
Ha nem, honnan tudnak official, nem masolat, albumokat rendelni?

2020. okt. 29. 15:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Neked is koszonom^^
2020. okt. 30. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy én kizárólag Twice albumot veszek, de nekik meg lehet találni a hivatalos shopjukat a neten. Onnan rendelem, mert lehet, hogy sok idő a kiszállítás, de biztos, hogy eredeti és az van benne, amit ígérnek. Viszont ebay-es rendelésnél már hallottam olyat, hogy valami hiányzott a csomagból. Sajnos más bandáknál nem tudom, nekem ebben van tapasztalatom.
2020. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mindig eBayről rendelem az albumjaimat és sose volt panaszom,legtöbb esetben és plusz ajándékokat is kaptam hozzá :) Ha kapsz megbizható eladókat akkor semmi gond sincs. Esetleg még megnézheted a Ktown4u oldalt,sose rendeltem onnan,de mindig jókat hallok róla.

Mellesleg egy ajánlat: Keress inkább európai vagy esetleg magyarországi oldalakat,mert biztos van olyan oldal ami árul kpop albumokat,csak én nem vagyok odavalósi így nem tudom,és inkább rendelj onnan mert akkor elkerülöd ezt az egész vámos ügyt.

2020. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a vámot nem kerüli el, mert ami már bent van az oszágban abba már bele van számolva a vám. Nekem a Twice shopból vám nélkül kiszállították.
2020. dec. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha én a Média marktból veszek LY : Answer albumot, abba minden benne van (photocard, poster)? Mert eddig én Kpopstore-tól rendeltem a Blackpink albumjaimat ésmindig fasza volt ^^
2021. máj. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!