Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóljak ehhez? És ti mit...

Mit szóljak ehhez? És ti mit szóltok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy érintőképersnyős Nokiát szülinapomra, de kur"+"ára nem örülök neki. Nagyanyám szülinapom elött egy héttel, megkérdezte h jó e még a telóm, és azt montam h tökéletesen funkciónál. Mellesleg azt meg sem kérdezik h én minek örülnék....Azt montam h ruhát kérek idén, mert úgyis azt kapok. Erre tessék baz'dmeg kapok egy új teljesen felesleges ajándékot. Egy NWii-nek sokkal jobban örültem volna, és az ráadásul 10000ft-al olcsóbb is volt. De akár egy új játékot az XBoX-hoz, mert most vettük a tesómmal azt is a zsebpénzünkböl, de játék nincs hozzá. Szal nem örülük ennek a tök felesleges ajándéknak, mármint a telónak.
2010. aug. 10. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
add el
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem is add el és abból a pénzből vegyél azt, amit te akarsz. Előfordul az ilyen...
2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is mondtam anyámnak, bármit vehet karácsonyra, csak telót nem... it vttek? telót... pedig abból mennyi könyvet lehetett volna venni, még mindig és még sokáig fizetjük a részleteket

Meg előző karácsonykor mondtam, h tévét ne, mert jó ami van... mit kaptam? tv-t-.-" Pedig abból is lehet jó sok könyvet venni :D

Idénre megvan mit kérnék, csak lehet annyi pénz nem lesz :S

2010. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem adhatom el....nagyon kegyetlen szüleim, illetve anyám és keresztszüleim vannak, a nagyanyám pedig sose bocsátaná meg nekem, ráadásul sztem úgyse adnának érte 60000-ret :(

De ilyen szar szülinapom még sose volt

2010. aug. 10. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyanyád ugyanolyan hülye lehet, mint az én összes nagyszülőm. :S Ők is ilyeneket csinálnak, csak fordítva. Telefont szeretnék, mert a mostani már attól kikapcsol, hogy fél ujjal megnyomom a hátulját, erre vesznek rengeteg ocsmány ruhát, ami még csak nem is jó rám. Aztán folyton azzal nyaggatnak, miért nem hordom őket. -.- 15 éves vagyok, nem fogom felvenni azt a szőrös, traktoros izét, amit ők egy "ez most a divat" hozzászólással vágnak a fejemhez. Huuu...


Egyébként ha az új telót nem tudod eladni, akkor próbáld meg a régit. Azt engedélyezik?

2010. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!