Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen elveszik a kedvem a...

Teljesen elveszik a kedvem a jogosítványtól…mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el és állandóan azt hallgatom, hogy ha meg lesz a jogosítvány akkor egyedül nem mehetek sehova, mert még kezdő vagyok meg tudatlan. Teljesen elmegy a kedvem tőle…már kedvem sincsen tanulni rá.

Nem akarom hogy bárki kísérgessen és azt kelljen hallgatom hogy milyen béna vagyok és én leszek a kis kezdő tudatlan…azon gondolkozom, hogy megcsinálom és utána is busszal járok, hogy ezeket a kellemetlen megjegyzéseket elkerüljem és ne kelljen ezeket hallgatom egyfolytában. Szerintetek mit kellene tennem? (Még sosem vezettem és sosem ültem még csak a Volán mögött sem)



2021. máj. 21. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg,mert ha nem,később megbánod.Ezekkel a s.fejekkel meg ne foglalkozz,belejössz egy-kettőre.
2021. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1/1 köszönöm🥺❤️
2021. máj. 21. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen s...fejekre ne hallgass. Meg kell csinálni. A vezetés órák pont azért vannak, hogy megtanulj vezetni. Ha sose vezettél, akkor is megtanítanak a nulláról, az a lényege. Szóval csináld meg a jogsit, azért lesz oktatód, hogy mindent elmagyarázzon.
2021. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták (szüleim meg barátom(főleg barátom)), hogy az oktatónál semmit nem fogok megtanulni, mert nála is vannak pedálok és ha sokat bénázom a váltóval vagy a beindítással, akkor az oktató fogja nyomkodni a pedàlt helyettem, hogy ne érezzem magam olyan s€gghulyenek és ő nem enged el egyedül max 500 méterre a háztól (szüleim ugyanezt mondják)
2021. máj. 21. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Azért oktató, hogy megtanítson vezetni.
2021. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért mondják,mert sokba kerül,remélik hogy feladod.
2021. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a forgalmat nezem ... inkabb jarj villamossal!!!
2021. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Uristen mi van Pesten!? :))) A sok surmo nem tud kozlekedni, csak kukkerolnak, hogy mi van ... kozben all az egesz varos ... mert a sok sutyerak fejott Pestre kocsival :)))))
2021. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"állandóan azt hallgatom, hogy ha meg lesz a jogosítvány akkor egyedül nem mehetek sehova"

Mármint kitől hallod ezt? Ha a szomszédtól vagy a fűszerestől, akkor az miért érdekel téged. Ha a szüleidtől, akkor minden attól függ, hogy kié a kocsi és hány éves vagy. Ha saját kocsi és 18+ vagy, akkor nem kell engedélyt kérned.

Ettől függetlenül azért az első időben inkább nyugodtabb részen gyakorolj, ne a pesti belvárosi húsdarálóban akarj rutint szerezni. Szép fokozatosan, pár hét vagy hónap alatt már komoly rutint lehet szerezni, főleg ha bizonytalan vagy magadban. De kísérő nem kell.

2021. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9/9 a szüleimtől, meg a barátomtól. Saját kocsival mennék majd és igen elmúltam 18 éves, de így sem engednek
2021. máj. 22. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!