Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is pancser dolog...

Szerintetek is pancser dolog vipen, msnen, Fb-on Chat.hu-n meg az ilyen szarságokon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nézzétek biztos mindannyiótoknak van olyan ismerőse aki már kezdett bele ilyen netes kapcsolatba -.- szerintem ez egy pancser dolog meg hogy az msn-t wecam sex-re használják stb....Ez szerintem szégyen ...Szerintetek is?


Őszinte válaszokat kérek!


2010. aug. 26. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Valaki csak interneten keresztül tud ismerkedni, szerintem nincs baj vele. Én nem ítélem el az ilyesfajta ismerkedést, sokan megtalálták már így a párjukat.

Én a való életben ismerkedem inkább.

2010. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az.Én is ismerkedem ott,és személyesen is.Nem használom az msnt webkamszexre,sőt..csak olyanokat veszek fel,vagy adom meg a címem akivel huzamosabb ideig beszélgettünk.

Attól hogy te a nagy átlagot veszed figyelembe,nem mindenki olyan,köztük én sem,és még több száz csetelő vagy társkeresős sem:)

Nem rossz dolog,csak ésszel kell csinálni!

2010. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 job válasza:
nem az de èn ezeket ùgy hivom hogy hasznos idō tōltès nehèz dolog komoly kapcsolatot ki alakìtani a neten hisz ha fìu vagy tudnod kell hogy annak a lànynak akinek te irsz annak rajtad kivül lehet mèg elèg sokan ìrnak ìgy nem biztos hogy sikerrel fogsz jàrni nem ùgy mint ha szemèlyesen tennèd mert akkor csak te vagy ès ō
2012. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!