Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az extázis?

Mit jelent az extázis?

Figyelt kérdés
Tudom beírhatnám gugliba, de semmit sem hozott ki ami jó lenne nekem, beírtam wiki-br de az se. És akkor már lécci arra is válaszoljatok hogy melyik szervünk képzi vagy honnan indul
2010. aug. 30. 10:49
 1/8 M@x ***** válasza:
65%

extázis=furcsa émelyítő de mégis jó érzés



(Forrás: Az agyamból)

2010. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor már hozzáteszem hogy miért kérdem: anyám orvos és megkérdeztem től hogy miért szoktt ez lenni velem: mondjuk vegyük egy filmet és szedjük irodalmi részekre ( már nem tudom hogy vannak, de érteni fogjátok) kezdés, cselekmény tetőpont megoldás(ez a film befejezése), és én nem a megoldásnál, hanem a tetőpontnál, mondjuk sok megpróbáltatás után végre a hősnek sikerül elérni célját, és ennéla pillanatnál a fejem hátsó részéből elindul egy ilyen bizsergő, de egy ben nagyon jó érzés és végig megy mindkét karomon és körülbelül a hátam közepén megáll. és nagyon jó (példa: nem tudomki láta a Transformers II, most csak ez jut eszembe, és a végén van az a jelenet amikor a főhős feléleszti az Optimust, na ekkor fut végig a testemen ez az érzés, értitek nem a film végén, hanem a teőpontnál. és erre anyám azt mondja hogy extázisba kerülök. szóval rájöttem? én tudom a leginkább élvezni a filmnézést, de nem csak ilyen akciófilmeknél hanem , mindiennél, vígjáték, animációs, scifi, párszor még romantikusnál. Szóval hogy igaza van-e anyámnak és akkor hogyan képződik az extázis nálam?
2010. aug. 30. 10:57
 3/8 M@x ***** válasza:
ha az én megoldásom nem jó kérdezd meg anyukádat
2010. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önkívületi állapot, elragadtatás.
2010. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
azért nem találtál semmit mert nem extázis hanem eksztázis!!!
2014. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

elragadtatás, önkívület

hevület, rajongás; felindult, erősen izgatott állapot

2014. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az a bizsergő érzés onnan jön, hogy te mint szellem ott csücsülsz a fejecskédben, és amikor valami nagyon tetszik akkor egy csomó energiát sugárzol ki gyorsan magadból, mármint magadból, mint szellemi lényből. Te teremted ezt az energiát és ahogy kiadod, az végig áramlik a testeden, vagy annak egy részén. De nem kell elhinned ezt. Viszont ha ügyes vagy, akkor meg tudod figyelni, hogy igaz.
2014. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én úgy tudnám megfogalmazni, hogy öröm okozta önkívületi állapot.
2017. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!